J. K. Jelínek

Studené u Jílového (Jarní nálada)

olej, karton, 34 x 40 cm, sign. L. D. J. K. Jelínek, rám

ID: 227522

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:18

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)