Různí autoři

Česká původní grafika III.

10x grafika, autoři: P. Dillinger - linoryt, V. Fiala - dřevoryt, L. Jiřincová - litografie, F. Kobliha - dřevoryt, A. Macková - dřevoryt, 2x V. Mašek - litografie a dřevoryt, V. Silovský - lept, K. Štěch - dřevoryt, K. Vik - dřevoryt, vše signováno, volné listy v kartonových deskách

ID: 228646

Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2020 14:22

Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)