Vesnička

olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám, při okraji lehce poškozeno

ID: 228666

Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:35

Aktuální cena: 750 CZK (30 €)