olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:26
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)