Arthur Graff (1906-1971)

olej, plátno, karton, 19 x 24 cm, rám

ID: 229140

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:09

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)