Arthur Graff (1906-1971)

olej, kombinovaná technika, papír, 13,8 x 10 cm, sign. PD Graff, rám

ID: 229149

Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:18

Aktuální cena: 850 CZK (34 €)