Vojtěch Sedláček (1892-1973)

Podzim na poli

litografie, 29 x 44,5 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu oděrky

ID: 230715

Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 20:06

Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu