Josef Hodek (1888-1973)

Do lesa pro dříví

litografie, 1964, 22 x 32 cm, sign. PD Josef Hodek 1964, rám, mírně zašpiněno, pasparta poškozena

soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

ID: 231427

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:05

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu