L. Příhoda

Podzimní krajina

olej, plátno, 40,5 x 60,3 cm, sign. PD L. Příhoda, vzadu zbytek nalepeného jmenného seznamu

ID: 232705

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 20:28

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)