Stanislav Hlinovský (1924-1994)

Stavení

litografie, 1965, 7 x 9 cm, sign. PD Hlinovský 65

žák prof. SChenka a Hejného

ID: 232775

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:52

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)