Andrej Bělocvětov (1923-1997)

Abstraktní motiv

olej, plátno, karton, 1947, 25 x 18 cm, sign. DU Bělocvětov 1947, rám, na rámu oděrky

ID: 232978

Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 20:52

Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu