Trojan

Sklízení sena

olej, plátno, 46,5 x 67 cm, sign. DP Trojan, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 234154

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 04. 02. 2020 19:16

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)