Zuzana Oberthorová - Popelková (1949)

Motýl

akvarel, tuš, papír, 1975, 16 x 21 cm, sign. DU Z. Oberthorová, rám

Provenience: ze soukromé sbírky Zbyňka Oberthora

studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

ID: 234387

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:44

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)