Jiří Načeradský (1939-2014)

Těla

akvarel, tuš, papír, 2004, 21,5 x 29 cm, sign. LD Načeradský 2004, oboustranná kresba

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 234509

Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:06

Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)