Zdeněk Raiser (1935)

fotograf, malíř, kameraman

Z pivní pěny zrozená

olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. PD Raiser, napínací rám, z ateliéru autora

ID: 234526

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:23

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)