Iva Klímová (1952)

Tvář

olej, plátno, 1981, 49,5 x 29,5 cm, sign. PD Iva Klímová 81

ID: 234565

Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:22

Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)