Jiří Načeradský

Kudlanka I.

litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009

ID: 234871

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 20:56

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu