Březiny na Českomoravské vysočině

akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta

ID: 234976

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:24

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)