Franz Maschek (1790-1862)

Portrét

olej, plátno, 74 x 60 cm, sign. LD F. Maschek

ID: 235197

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:25

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)