František Emler (1912-1992)

Karlův most

litografie, 10,4 x 16 cm, sign. PD F. S, č. 55/100

žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

ID: 235415

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:48

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)