Václav Rabas (1885-1954)

Stromy u vsi

litografie, 1944, 18 x 22,5 cm, sign. PD Rabas, přiložen děkovný dopis Rabasových adresovaný redaktoru Československého světa Josefu Zoubkovi s věnováním litografie datovaný 20. října 1959

žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

ID: 235855

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:14

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu