Linda Čihařová

Písnický prales; Hadí strom

2 obrazy; akvarel a olej na plátně, 2010, A4 cm, obojí v rámu

ID: 236097

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:08

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu