Dimitrij Kadrnožka (1923)

Zátah - návrh na plakát

koláž, akvarel, karton, 1985, 43 x 30,5 cm, sign. PD Kadrnožka 85, československý film, režie: Stanislav Strnad

ID: 236340

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2020 18:26

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)