Josef Liesler (1912-2005)

Záhadná skříň na břehu jezera

litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 93/140, vzadu popsáno

ID: 236556

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:10

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)