Bořivoj Žufan (1904-1942)

akvarel, ruční papír, 33,5 x 46 cm, sign. PD Bořivoj Žufan, rám

žák prof. Brunnera, Nejedlého a K. Dvořáka, člen SVU Mánes, MSVU

ID: 236566

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:26

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu