Jitka Kolínská (1930-1992)

Pražské nábřeží

litografie, 1953, 21,8 x 25,5 cm, sign. PD Kolínská 53, mírně zažloutlý a pomuchlaný papír

žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

ID: 236672

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 19:28

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)