Jitka Kolínská (1930-1992)

Pražské nábřeží

litografie, 1953, 21,8 x 25,5 cm, sign. PD Kolínská 53, mírně zažloutlý a pomuchlaný papír

žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

ID: 236672

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:06

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)