Ludmila Jiřincová (1912-1994)

litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová

ID: 236709

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:33

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu