Kočár s koňmi na náměstí

akvarel, kvaš, papír, 38 x 28,3 cm, sign. LD nečitelně, rám, papír P. M. Fabriano (Italy)

ID: 236714

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:31

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu