Les

akvarel, papír, 23 x 34 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, při levém okraji pomuchláno

ID: 237151

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 22:18

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)