T. Heawood

Pohled na Kiel

rytina, 19. století, 12,5 x 16,8 cm, značeno PD v desce T. Heawood sc., LD předloha: Carse del.

ID: 237313

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2019 18:19

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)