Tanečník v kroji

akvarel, tuš, papír, 1977, 20,9 x 14,7 cm, sign. PD ?, pf 1978, při okrajích mírně zašpiněný papír

ID: 237779

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:21

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)