Zdeňka Burgetová (1934)

malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Květ

litografie, 1988, 15,8 x 10,7 cm, sign. DU Z. Burgetová 88, 153/200

žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

ID: 237792

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:13

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)