Světla Hásková (1936)

Léto

litografie, 11 x 19,6 cm, sign. PD Hásková, 45/100

ID: 237793

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:29

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu