Milena Dvořáková (1944-1992)

žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

litografie, 8,6 x 8 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk

žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

ID: 238057

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:17

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)