Pohledy

akvarel, tužka, 1956, 15 x 7 cm, sign. PD, papírová pasparta

ID: 238104

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:16

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)