Vladimír Komárek (1928-2002)

Ptáci

dřevoryt, 22,8 x 29,5 cm, sign. DU VKomárek, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

ID: 238948

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:42

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)