Igor Grimmich (1979)

Láďa

akryl, plátno, 2018, 20 x 20 cm, sign. PD Grimmich 18

žák M. Rittsteina na AVU v Praze

ID: 239326

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 12. 2019 10:19

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu