Emil Menčl

Potok

olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD E. Menčl, rám

ID: 239409

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:59

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)