Karel Urbánek

Letní krajina

olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám

ID: 239413

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)