James Baker Payne (1813-1890)

Fishing Temple, Virginia Water

litografie, 1838, 30 x 43,6 cm, značeno LD J. B. Payne 1838, značeno PD Fishing Temple, Virginia Water, při spodním okraji cca 2 cm natrženo, místy zažloutlé skvrnky

ID: 240785

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:00

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)