Jana Reinerová (1946)

Lavičky

litografie, 11,7 x 15,30 cm, sign. DU Jana Reinerová, 43/50

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 240888

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:51

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu