Pohled na Pražský hrad

barevný dřevoryt, 23,5 x 17,7 cm, značeno PD KK, okraje papíru poškozeny lepidlem

ID: 241032

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:18

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)