Jaroslav Horejc (1886-1983)

Vítěz

patinovaný bronz, mramorový podstavec s dobovým štítkem, 1928, 41 x 18 x 13 cm, značeno DU HOREJC, výška sochy s podstavcem 52,8 cm, na přední straně podstavce kovový štítek: Důstojníci 2. pěší brigády panu div. gen. A. Škvárovi jako důkaz oddanosti 21. II. 1928

Provenience: z pozůstalosti divizního generála Alfréda Škváry, vyznamenaného Řádem čestné legie

žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla

ID: 241113

Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:04

Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)