Václav Kůrka

Chalupa v Jizerských horách

olej, karton, 36 x 55 cm, sign. PD Kůrka V., rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem ČFVU

ID: 241114

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:05

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)