Igor Grimmich (1979)

Pád burzy

akryl, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. PD GRIMMICH 18, obrazy Igora Grimmicha svojí barevností posouvají zobrazenou realitu na hranici imaginace. Absolvent Rittsteinova atelieru je ve svém výrazu snadno rozpoznatelný. Snová rovina jeho obrazů se někdy stupňuje až do atmosféry apokalypsy, která je sama o sobě součástí děje

žák M. Rittsteina na AVU v Praze

ID: 241127

Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:18

Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)