František Hubatka (1960)

Chlapec s hlavou na stranu

olej, plátno, 85 x 90 cm, sign. PD Hubatka

ID: 241128

Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:19

Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)