Martin Šárovec (1977)

studium alternativního a loutkového divadla na DAMU, žák P. Nešlehy, B. Jirků a S. Diviše na VŠUP v Praze; malíř; věnuje se malbě, svět vnímá prostřednictvím mediálního obrazu, kdy život společnosti se přemístil do masových médií; za mediálním obrazem, kde události jsou přesazovány do virtuální idyly, se setkáváme s děsem z neznáma; reklamní obrazy se proměňují v grotesku, kde nalézá podivnosti, zánik a strach z toho, co se skrývá mimo ně; 2003 a 2004 se zúčastnil výstav studentů vysokých výtvarných škol Figurama (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2006, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2006)

Portrét dívky

olej, sololit, 2008, 45 x 30 cm, sign. vzadu Šárovec 08, rám

studium alternativního a loutkového divadla na DAMU, žák P. Nešlehy, B. Jirků a S. Diviše na VŠUP v Praze

ID: 241130

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:21

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)