Jan Chlup (1985)

Žlutý expres

olej, plátno, 2007, 60 x 100 cm, sign. PD Jan Chlup 07

ID: 241131

Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:22

Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)