Tamara Šipicki (1995)

Vzdělání:2015 - 2019 Fakulta výtvarných umění v Bělehradě, Vysoká škola výtvarných umění v Bratislavě ( 19.02. 2018 - 12.07.2018 - Erasmus+ výměnastudentů )2010 - 2014 Samostatné výstavy:Galerie naivního umění v Kovačice - Srbská republika 2018, Kolektivní výstavy: Kulturní centrum Vuk Karadžić - Tršić - Srbská republika 2012, Galerie Mihajlo Pupin - Kovačica - Srbská republika 2013, Výstava kreseb a soch malých formátů - Bělehrad - Srbská republika 2017, Výstava AFAD - Bratislava- Slovenská republika 2018, Paleta mladých umělců - Galerie Vrbas - Srbská republika 2019, Galerie Kornjača - Bělehrad - Srbská republika 2019, ArtApstrakt - Bělehrad - Srbská republika 2019, Nušićijada - Ivanjica - Srbská republika 2019, Skupina F (České galerie) Praha - Česká republika 2019, Výtvarný Salon - Velika Plana - Srbská republika 2019, Grafický kolektív - Bělehrad - Srbská republika 2019 Workshopy: Malování v plenéru - Kremnica - Slovenská republika 2018, Mentor kurzu - Základy grafiky pro mladší děti - Kovačica - Srbská republika 2017, Krčedin výtvarný workshop - Krčedin - Srbská republika 2019 Členství: Člen Western Balkan Alumni sdružení 2019 (Akademický a profesní rozvoj)

Z cyklu Vegetace

akryl, plátno, 2019, 50 x 50 cm, sign. PD Šipicki 2019, klínový rám, Cílem tvorby původem srbské malířky Tamary Šipické je jasné vyjádření reflexivní hry motivů pocházejících z abstraktní rexlexe reality v kontrastním projevu teplých a chladnějších barevných tónů, který dodává malbě živost, svěžest a lehkost. Krajinomalba je pro ni místem setkání myšlenky, prostoru a atmosféry, nekonečné inspirace dokonalou krásou přírody, vyjádřením hudby vnitřních duševních popudů.

studium na Fakultě výtvarných umění v Bělehradě a VŠVU v Bratislavě, členka Western Balkan Alumni association

ID: 241132

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:23

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)