Jakub Obrovský (1892-1949)

Toaleta

litografie, 1943, 35 x 26 cm, sign. LD J. Obrovský 43, rám

ID: 241137

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:28

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)